metalluksed

Tarnetingimused

Ukse tellimine koosneb 6 etappidest:

  1. Hinnapakkumine

Hinnapakkumuse saamiseks valib klient ukse mudeli ning sellesse paigaldatava(d) luku(d). Saadud andmete põhjal koostame esialgse hinnapakkumuse.

  1. Ukseava mõõtmine

Kui klient on hinnapakkumusega tutvunud ja kinnitas ukse tellimise soovi, sõidavad meie töötajad ukseava mõõtmiseks objektile. Seejärel võtab müüja kliendiga ühendust, et hinnapakkumust kinnitada või mõõtmistulemustest lähtudes korrigeerida.

  1. Tasumine

Kuna kõik uksed valmistatakse individuaalselt ja tellitud ust ei saa paigaldada mujale, hakatakse ust valmistama alles siis, kui klient on tasunud ettemaksuarve alusel 50% tellimuse kogumaksumusest. Tellimuse täitmise aega hakkame arvestama ettemakse laekumisest meie arvelduskontole. Ukse valmimisele kuluv aeg võib varieeruda, sõltuvalt valitud mudelist ja hooajast.

Teise osa tasumine

Müüja võtab enne ukse paigaldamist kliendiga ühendust ning viimane saab valida, kuidas soovib maksta tellimussumma teist osa.

Võimalikud on kaks makseviisi: kas pangaülekanne, vastavalt esitatud arvele, hiljemalt üks päev enne ukse paigaldamist, või maksmine sularahas kohapeal kohe pärast ukse monteerimist.

  1. Vana ukse demonteerimine

Vana ukse eemaldamine on tasuta, välja arvatud siis, kui uksel on metallkarkassiga betoonraam. Betoonkarkass lõigatakse välja / ukseava laiendatakse lisatasu eest. Ettevõte ei vastuta kosmeetiliste defektide eest, mis võivad ukse demonteerimisel välisseina viimistlusele tekkida. 90% juhtudest õnnestub uks eemaldada kahjustusteta, kuid mõnikord võib olla vajalik välisseina väike kosmeetiline parandus. Montaaži- ja demontaažijärgse siseviimistluse teeb samuti klient.

  1. Ukse paigaldamine

Uks paigaldatakse kliendiga kokkulepitud ajal. Montaažile kulub umbes üks tund.

  1. Siseviimistlus

Siseviimistluse teeb klient ise. Meie ettevõte siseviimistlusteenust ei paku.

Обратный звонок
Запрос успешно отправлен!
Nimi *
Telefon *
Täpsusta tarnetingimused antud tootele
Võtame Teiega ühendust e-maili teel
Nimi *
Telefon *
Lisa ostukorvi
Название товара
100 Eur
1 шт.
Üleminek ostukorvi